تبلیغات
<-فروش عمده ی گوشی چینی طرح اصلی ->

موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر از نگاه مسئولین

تقدیر استاندار آذربایجان شرقی از موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر

هشتمین همایش جشن گلریزان با شركت استاندار آذربایجان شرقی و خیرین برای آزادسازی زندانیان جرایم غیر عمد در تبریز برگزار شد.

، استاندار آذربایجان شرقی در این مراسم با تجلیل از فعالیت‌های موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر گفت: ‌این موسسه منشا خدمات بزرگ در كشور و استان بوده است.

احمد علیرضابیگی بر هم نوع دوستی مردم تبریز و آذربایجان شرقی تاكید كرد و افزود: موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر به تنهایی 3 میلیارد و 500 میلیون ریال برای آزادی زندانیان مالی جرائم غیرعمد در چهار استان اختصاص داده كه بخش قابل توجهی از این مبلغ در آذربایجان شرقی هزینه شده است.

وی ضمن قدردانی از موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر به خاطر خدمات خیرخواهانه به مردم، خاطرنشان كرد: این موسسه حضوری گسترده در جشن گلریزان دارد و علاوه بر این كمك‌های فراوانی نیز در سایر بخش ها توسط این موسسه صورت گرفته است.

كرده‌اند كه نشان همدردی آنان است.

------------------------------------------------

 

  درخواست دادستان اردبیل از نمایندگان مجلس:

 بسترسازی برای تقویت موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر

دادستان عمومی و انقلاب اردبیل خواستار تقویت موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر از سوی نمایندگان مجلس و مسوولین امر شد.

ارژنگی در جلسه انجمن حمایت از زندانیان اردبیل با اشاره به کمک یک میلیارد ریالی موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر به آزادسازی زندانیان مالی جرایم  غیر عمد در استان اردبیل گفت:بهترین شیوه در جریان اقتصاد اسلامی آوردن پول وسرمایه به میان مردم  است به گونه ای که همه آحاد مردم به نحوی از این سرمایه بهره مند شوند.

 وی موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر را به عنوان بهترین  مصداق در این زمینه عنوان کرد و گفت: خوشبختانه موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر هم تفکر اقتصاد اسلامی و هم ارزشهای انسانی را در کشور رواج می دهد.

دادستان اردبیل با اشاره به اینکه امروز فعالیت های خیرخواهانه موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر زبانزد خاص و عام شده و رسانه های گروهی در این مورد به خوبی اطلاع رسانی کرده اند گفت: به عنوان یک مسوول از نمایندگان مردم و مسوولان اجرایی می خواهم بسترهای لازم را برای توسعه و تقویت فعالیت های این موسسه فراهم آورند.
وی در ادامه از حمایت های موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر از محرومان جامعه و اختصاص یک میلیارد ریال از سوی این موسسه برای آزادسازی زندانیان مالی جرایم غیر عمد استان اردبیل قدردانی کرد و اضافه نمود: اهدا جهیزیه به نوعروسان نیازمند و همچنین توزیع سبد غذایی در ماه مبارک رمضان از سوی این موسسه حرکتی قابل تقدیر است.

------------------------------------------------

 فرماندار سنندج:

فعالیت های خیرخواهانه جوانان خیّر در جامعه بسیار تاثیرگذار است

فرماندار سنندج  در دیدار با سرپرست حوزه کردستان  با تقدیر از تلاش‌های موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر اظهار داشت: این موسسه توانسته با تلاش و کوشش خود گامهای بسیار مثبتی در جهت رفع محرومیت از جامعه بردارد و این امر نشان از توجه ویژه مسوولان این موسسه به احکام اسلام دارد.

ولی ا..میرزایی اصل افزود: گسترش و ترویج سنت قرض الحسنه و بانکداری بدون ربا از ضرورت های مهم کشور است که اگر مورد عنایت بیش از پیش مسوولان و دست اندر کاران سیستم بانکی و اقتصادی قرار گیرد، شاهد نتایج بسیار موثری در جامعه خواهیم بود.

وی موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر را موسسه‌ای بسیار قوی در عرصه ترویج سنت قرض الحسنه  برشمرد و افزود:علاوه بر خدمات مالی، فعالیت های خیرخواهانه این موسسه در سطح جامعه بسیار تاثیرگذار است.

------------------------------------------------

 نماینده مردم اردبیل در مجلس:

 جوانان خیّر می تواند به عنوان یک الگوی موفق مورد توجه سایر موسسات مالی قرار گیرد

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر به عنوان یك موسسه راهگشا در کشور مورد توجه است.

سید کاظم موسوی که در آیین اهداء جهیزیه به نوعروسان نیازمند توسط موسسه قرض الحسنه جوانان خیر در استان اردبیل سخن می گفت، ضمن اشاره به سابقه  درخشان موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر در اعتلای فرهنگ قرض الحسنه  و دستگیری از محرومان جامعه گفت: این موسسه امروز به عنوان یك موسسه راهگشا در کشور مورد توجه است و باید به عنوان یک الگوی موفق مورد توجه سایر موسسات مالی قرار بگیرد.

وی افزود: نیت های خیر مسوولین این موسسه باعث ترقی این موسسه شده و ما انتظار داریم به زودی شاهد تبدیل آن به بانک قرض الحسنه باشیم.

وی گفت: موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر در سال جهاد اقتصادی می‌تواند اثرگذاری مطلوبی در چرخه اقتصاد استان داشته باشد.

وی با بیان اینکه اعتماد مردم مهمترین رمز موفقیت موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر است، گفت: اعتماد مردم حرف اول را در موفقیت بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری می‌زند.

 

------------------------------------------------

  استاندار اردبیل تاکید کرد:

موسسه  جوانان خیّر موجی از سازندگی در استان اردبیل ایجاد کرده است

استاندار اردبیل گفت: موج معنوی ایجاد شده حاصل از اقدامات خیرخواهانه موسسه جوانان خیر باید در آینده به موج سازندگی استان اردبیل تبدیل گردد.

سیدحسین صابری که در مراسم  اهداجهیزیه  از سوی موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر به نوعروسان استان اردبیل سخن می گفت افزود: در دین اسلام سنت قرض الحسنه از جایگاه بسیار بالایی برخوردار است و خداوند خود به انجام امور خیركمك می نماید به طوریكه قدم های كوچك در این مسیر به كارهای خیر بزرگی ختم می گردد.
استاندار اردبیل با اشاره به ثمرات ارزشمند قرض الحسنه در جامعه اذعان داشت: فعایت های خیرخواهانه باقیات صالحات است و نتایج ارزشمند كارهای خیر تا مدت های مدید در جامعه ماندگار گردیده و از ثمرات آن بهره های بیشماری به عمل می آید.

 استاندار اردبیل در ادامه به فعالیت های خیر خواهانه موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر اشاره كرد و گفت: اقدامات موسسه قرض الحسنه جوانان در اشتغال زایی جوانان و همچنین تهیه جهیزیه برای نو عروسان نیازمند قابل تقدیر است و این امر  موجب شده یک فضای با نشاط همراه با امید در جامعه حاکم شود.

وی در ادامه  با عنوان اینکه مردم به این موسسه اعتماد دارند،متذکر شد: اگر مسوولین این موسسه بتوانند نسبت به کمتر شدن درصد كارمزد از تسهیلات اعطایی خود اقدام نمایند برای همیشه ماندگار خواهند بود.

 ------------------------------------------------

 نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین

جوانان خیّر در بین موسسات مالی شمال غرب کشور گوی سبقت را از دیگران ربوده است

فعالیت موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر در استان اردبیل موجب شادی و خرسندی مردم اردبیل شده است،

چرا که این موسسه، پرداخت قرض الحسنه را نه به عنوان اقدامی اقتصادی بلکه به عنوان یک تکلیف شرعی در اولویت فعالیت های خود قرار داده است و از این بابت به عنوان یک الگوی برتر در میان موسسات مالی شمال غرب کشور، گوی سبقت را از دیگران ربوده است.

در مراسم اهدای جهیزیه به نوعروسان خانواده های نیازمند توسط موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر اردبیل اظهار داشت: موسسه جوانان خیّر در راستای ساماندهی اشتغال و ازدواج جوانان این مرز و بوم فعالیت می کند، ولی متاسفانه در گیر و دار مسایل سیاسی مورد غفلت واقع شده است.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر از تلاش مضاعف دولت در نهادینه کردن فرهنگ قرض الحسنه گفت: توسعه فرهنگ قرض الحسنه بالندگی جامعه را به دنبال خواهد داشت و امروزه حجم وسیعی از درخواست های مربوط به اشتغال و تامین شرایط ازدواج را باید به روش های اقتصاد اسلامی پاسخگو باشیم.
محمدی در ادامه گفت: کارنامه قابل قبول موسسه جوانان خیّر حاکی از این است که کارکنان و مسوولان آن متشرع، متعهد و علاقمند به خدمت رسانی به اقشار نیازمند بوده و در عرصه های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کوشا و فعال می باشند.

 ------------------------------------------------

  نماینده مردم قروه در مجلس شورای اسلامی:

فعالیت‌های موسسه قرض‌الحسنه جوانان خیّر در دستگیری از محرومان قابل تقدیر است

نماینده مردم قروه گفت: فعالیت‌های موسسه قرض‌الحسنه جوانان خیّر در امور خیریه و دستگیری از محرومان قابل تقدیر است.

سید عماد حسینی  نماینده مردم شهرستان قروه در مجلس شورای اسلامی در دیدار با طاهر مولا مسوول سرپرستی موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر در حوزه کردستان با اعلام این مطلب گفت: با توجه به سابقه درخشان موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر در اعتلای فرهنگ قرض الحسنه  و دستگیری از محرومان جامعه بر همه مامسوولان فرض است مساعدت‌های لازم را در خصوص توسعه فعالیت های این موسسه در استان کردستان داشته باشیم.
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس با تقدیر از کارکنان موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر در استان  کردستان به ویژه در شهرستان محروم قروه عنوان كرد: با توجه به گزارش‌های ارائه شده و همچنین مراجعات مردمی، موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر به عنوان یك موسسه کارگشا و راهگشا مورد توجه است..
نماینده مردم قروه در پایان این دیدار قول مساعد دادند تا به نحو احسن از فعالیت‌های موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر در این شهرستان حمایت نمایند.

 

------------------------------------------------

  رئیس كمیسیون اقتصادی مجلس:

 موسسه جوانان خیر مراحل قانونی تبدیل شدن به بانک قرض الحسنه را طی می کند

رئیس كمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: برخی شایعات منتشره در مورد بدهی 700 میلیارد تومانی موسسه قرض‌الحسنه جوانان‌خیر اساساً نادرست است و طبق اطلاعاتی كه ما داریم این موسسه 8 هزار میلیارد ریال منابع دارد.

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز به نقل از دفتر ارتباطات نماینده مردم كلیبر و هوراند در مجلس شورای اسلامی، ارسلان فتحی‌پور با اشاره به این نكته كه موسسه قرض‌الحسنه جوانان‌خیر 450 میلیارد ریال سپرده مورد نظر بانك مركزی را برای تبدیل شدن به بانك قرض‌الحسنه واریز كرده، اظهار داشت: موسسه قرض‌الحسنه جوانان‌خیر هم اكنون 80 درصد كارهای مربوط به تبدیل بانك قرض‌الحسنه را انجام داده و پیش‌بینی می‌شود ظرف ماه‌های آینده بتواند مجوز بانك قرض‌الحسنه را از بانك مركزی دریافت كند.

وی با اشاره به این كه كه تبدیل موسسه قرض‌الحسنه جوانان‌خیر به بانك قرض‌الحسنه بركات فراوانی را برای مردم منطقه به همراه خواهد داشت، گفت: طبق صورت جلسه‌ای كه با حضور رئیس كل بانك مركزی جمهوری اسلامی ایران، برخی نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی، استاندار آذربایجان شرقی و سایر نهاد‌های ذیربط در محل بانك مركزی تنظیم شده، این موسسه مراحل قانونی تبدیل شدن به بانك قرض‌الحسنه را طی كرده و ما امیدواریم به زودی شاهد این امر مبارك باشیم.

رئیس كمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با تاكید بر اینكه در حال حاضر از نظر بانك مركزی جمهوری اسلامی فعالیت موسسه قرض‌الحسنه جوانان‌خیر بلامانع است، افزود: بنا بر وظایف نمایندگی و احترام به مشتریان بی‌شمار این موسسه، موضوع اخذ مجوز این موسسه برای تبدیل به بانك قرض‌الحسنه از سوی برخی نمایندگان مجلس و استاندار آذربایجان شرقی تحت پیگیری است.

 

------------------------------------------------


فرمانده سپاه عاشورا تاکید کرد:

 موسسه قرض‌الحسنه جوانان خیّر در تحقق بانکداری اسلامی بهترین الگو می‌باشد

فرمانده سپاه عاشورا گفت: موسسه قرض‌الحسنه جوانان خیّر با توجه به دارا بودن مدیران توانمند‌، جوان و بسیجی و انتظاراتی که از این موسسه در ارائه خدمات به مردم می‌رود باید در تحقق بانکدرای اسلامی پیشرو و الگو مطرح باشد.

سردار پور جمشیدیان که در مراسم افتتاح پایگاه مقاومت بسیج پیشگامان ولایت موسسه  قرض‌الحسنه جوانان خیّر سخن می گفت، افزود: یک بسیجی باید الگو و مرجع باشد تا بتواند به دیگران تاثیر‌گذار باشد.

 وی با اشاره به نامگذاری سال 90 از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال جهاد اقتصادی گفت: جهاد اقتصادی با تفكر بسیجی امكان‌پذیر است وحركت‌ در بخش اقتصادی باید بسیجی‌وار باشد.

فرمانده سپاه عاشورا به فعالیت‌های موسسه قرض‌الحسنه جوانان خیّر در سال جهاد اقتصادی اشاره کرد و گفت: در سال جاری باید حركتمان در بخش اقتصادی بسیجی‌وار باشد و موسسه قرض‌الحسنه جوانان خیّر در این راستا یگ الگوی موفق است.
وی داشتن روحیه بسیجی را از الزامات جهاد اقتصادی ذكر كرد و افزود:  با توجه به تفکر بسیجی حاکم بر موسسه قرض‌الحسنه جوانان خیّرفعالیت‌های این موسسه در راستای اهداف عالیه نظام و عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری است.

------------------------------------------------


 مسوول حراست استانداری کردستان:

 زمینه برای فعالیت‌های موسسه جوانان خیّر در استان کردستان مساعد است

مسوول حراست استانداری کردستان گفت: با توجه به سابقه روشن موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر در خدمات رسانی به مردم و ذهنیت خوب مسوولان استانی نسبت به این موسسه زمینه برای فعالیت های این موسسه در استان کردستان بسیارمساعد می باشد.

بهنام نظری در دیدار با مسوول سرپرستی موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر در حوزه کردستان ضمن ابراز خشنودی از فعالیتهای خیرخواهانه موسسه قرض الحسنه جوانان خیّرافزود: فعالیتهای موسسه قرض الحسنه جوانان خیّردر امور خیریه و دستگیری از محرومان قابل تقدیر است علی الخصوص اهدا جهیزیه از سوی این موسسه به نوعروسان نیازمند از فعالیت های ماندگار این موسسه می باشد.

مسوول حراست استانداری کردستان خاطر نشان ساخت: فعالیت های خیرخواهانه این موسسه نشان از عزم جدی مسوولان این موسسه در خدمت به خلق محروم جامعه دارد و این کار باارزشی است، از اینرو تلاش خواهیم کرد تا این موسسه بتواند به سهولت در این استان به فعالیت بپردازد.

 

------------------------------------------------

 فرماندار کامیاران :

از فعالیت‌های موسسه جوانان خیّر حمایت می کنم

فرماندار کامیاران هم در دیدار با سرپرست حوزه کردستان ضمن قدردانی از فعالیت‌های موسسه جوانان خیّر‌، قول مساعد دادند تا به نحو احسن از فعالیت‌های موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر در این شهرستان حمایت نمایند.
علی عسگر روحانی با اشاره به این نکته که فعالیت‌های موسسه قرض‌الحسنه جوانان خیّر در امور خیریه و دستگیری از محرومان قابل تقدیر است افزود: با توجه به سابقه روشن موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر در اعتلای فرهنگ قرض الحسنه  این فرمانداری آماده است مساعدت‌های لازم را در خصوص افتتاح و آغاز به کار شعبه این موسسه در شهرستان کامیاران داشته باشد.

 

------------------------------------------------

 تقدیر نماینده ولی فقیه در استان کردستان

از فعالیت های خیرخواهانه موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر

نماینده ولی فقیه در استان کردستان در دیدار با مسوول سرپرستی موسسه قرض‌الحسنه جوانان خیّر در استان کردستان ضمن تقدیر از فعالیت‌های موسسه جوانان خیّر ، خواستار حمایت مسوولان از فعالیت‌های این موسسه شد.

حجت‌الاسلام حسینی شاهرودی نماینده ولایت فقیه در استان کردستان با مسوول سرپرستی موسسه قرض‌الحسنه جوانان خیّر در حوزه کردستان  دیدار و از فعالیت‌های خیر‌خواهانه  این موسسه قدردانی نمود.

وی در این دیدار با اشاره به این نکته که موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر به امور خیّریه و دستگیری از محرومان اهتمام ویژه ای دارد افزود: خوشبختانه موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر در اعتلای  فرهنگ قرض الحسنه  نقش محوری دارد از اینرو بر مسوولان فرض است از فعالیت های این موسسه حمایت نمایند

حجت الاسلام حسینی شاهرودی گفت: موسسه قرض الحسنه جوانان خیر برای اقشار مختلف مردم  تسهیلات پیش بینی کرده است و این نکته یک امتیازبرای این موسسه می باشد که می تواند درتوسعه این موسسه تاثیر گذار باشد.
وی از مسوولان علی الخصوص مدیرعامل موسسه قرض‌الحسنه جوانان خیّر خواست به منظور دسترسی هرچه بیشتر هموطنان استان کردستان به خدمات و امکانات موسسه قرض‌الحسنه جوانان خیّر، شعب این موسسه در این استان را افزایش دهند.

  

------------------------------------------------

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان آذربایجان شرقی:

فعالیتهای موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر مصداق معامله

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان آذربایجان شرقی گفت: فعالیتهای موسسه قرض الحسنه مصداق معامله با خداست.

حجت الاسلام والمسلمین حسین نوبری که در میان کارکنان موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر سخن می گفت، افزود: مسوولین و کارکنان موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر بدون شک معامله خود را با خدای بزرگ انجام دادند و فردی که خریدارش خداست بی شک نگاهی به هیچکس به غیر از خدا ندارد.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان آذربایجان شرقی با اشاره به فعالیت های خیرخواهانه موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر افزود: امام صادق علیه السلام می فرماید هر کس گرفتاری مؤمنی را که در سختی افتاده رفع کند، خدا حوائج دنیا و آخرتش را آسان کند، از اینرو حاصل فعالیت های موسسه جوانان خیّر زنده کردن خدمت به مردم است و هیچ کاری بهتر و بزرگتر از خدمتگزاری به مردم وجود ندارد.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان آذربایجان شرقی با اشاره به این نکته که خروجی زحمات مسئولان و کارکنان موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر گام برداشتن برای گره‌گشایی از کار مردم است تاکید کرد: گره گشایی از مشکل مسلمانان به عنوان یکی از ارزش های اجتماعی و فرهنگی در دین اسلام مطرح است .

 

------------------------------------------------

 نماینده مردم اردبیل، نیر و نمین در مجلس شورای اسلامی:

 حمایت از موسسه جوانان خیّر حمایت از بانکداری ا

نماینده مردم اردبیل، نیر و نمین در مجلس شورای اسلامی گفت: فعالیت‌های موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر در راستای اجرای احکام اسلام است از این رو حمایت از این موسسه حمایت از توسعه و ترویج بانکداری اسلامی است.

 نماینده مردم اردبیل نیر و نمین در مجلس شورای اسلامی در دیدار از موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر سرپرستی حوزه اردبیل افزود: از آنجا که این موسسه منتسب به افراد متشرع و علاقمند به خدمت رسانی به اقشار نیازمند است باید در عرصه خدمت‌رسانی به مردم کوشاتر و موفق‌تر از دیگر موسسات مالی باشد.

قاسم محمدی در این دیدار با اشاره به پیچیده بودن بحث اقتصادی عنوان کرد: به دلیل نامگذاری سال جهاد اقتصادی، باید در جهت بهبود هرچه بیشتر اقتصاد مملکت با ارائه راهکارهای بهتر تلاش کنیم.
وی اظهار كرد: باید تدبیری اندیشیده شود که فرمایشات مقام معظم رهبری پیاده شود و همچنین باید بدانیم راجع به جهاد اقتصادی چه کار باید کرد.

وی افزود: با توجه به کارنامه درخشان موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر، باید جهاد اقتصادی این نهاد اقتصادی و مالی از سایر مراکز و ارگان‌ها بیشتر باشد که ان‌شاءالله این طور هم هست.

قاسم محمدی گفت: ما نمایندگان وظیفه مهمی در تدوین قانون برای روان سازی اهداف چنین موسساتی داریم از اینرو در مجلس با جدیت هرچه تمامتر در تدوین و بازنگری قوانین با نظرات کارشناسان مرتبط با این بخش، فرصتهای مناسبی را جهت توسعه بانکداری اسلامی ایجاد خواهیم کرد.

 

------------------------------------------------

کاردار اقتصادی ایران در روسیه:

 حمایت موسسه قرض‌الحسنه جوانان خیّر از نخبگان یك اقدام بی‌نظیر و تحول‌

کاردار اقتصادی و رایزن فرهنگی سفارت جمهوری اسلامی ایران در روسیه با حضور در چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی اختراعات ارشمیدس روسیه، ضمن بازدید از غرفه‌های نمایشگاه بامخترعان ایرانی دیدار و گفتگو کردند.

نمایندگان سفارت ایران پس از ورود به نمایشگاه از غرفه‌های مختلف از جمله ‌موسسه قرض‌الحسنه جوانان خیّر بازدید نمودند. نمایندگان سفارت ایران، در این بازدید با سمیه لایزالی مخترع تبریزی و کارمند موسسه قرض‌الحسنه جوانان خیّر نیز گفتگو کردند. در این دیدار سمیه لایزالی با ارائه گزارشی از فعالیت‌ها و عملکرد و همچنین موفقیت‌های موسسه قرض‌الحسنه جوانان خیّر در احیای بانکداری اسلامی، نشان و پرچم موسسه قرض‌الحسنه جوانان خیّر را به کاردار اقتصادی سفارت جمهوری اسلامی در روسیه اهدا کرد. کاردار اقتصادی سفارت جمهوری اسلامی ایران هم با اشاره به دستاوردهای افتخار آفرین ناشی از خودکفایی جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: جوانان ایرانی، با طراحی و تحقیق، بسیاری از فرایندهای پیشرفت و ترقی را در صنایع و علوم مختلف خلق کرده‌اند و جهانیان امروزدستاوردهای پیشرفت جوانان پژوهشگر و صنعتگر ایران را در زمینه های مختلف، بخوبی شاهد هستند. احمدی‌نیا در ادامه ضمن ابراز خوشحالی از اینکه موسسه قرض‌الحسنه جوانان خیّر به‌عنوان یک موسسه مالی در جهت احیای بانکداری اسلامی حرکت می‌کند، اظهار داشت: حمایت موسسه قرض‌الحسنه جوانان خیّر از نخبگان یك اقدام بی‌نظیر و تحول‌آفرین است.

 

------------------------------------------------

 عضو شورای اسلامی کلانشهر تبریز:

بزرگ ترین سرمایه موسسه جوانان خیّر اعتماد مردم به این موسسه است

عضو شورای کلان‌شهر تبریز گفت: موسسه قرض‌الحسنه جوانان خیّر به غیر از سرمایه پولی، سرمایه بزرگ‌تر و گران‌بهاتری با عنوان اعتماد مردم دارد.

استاد بهروز خاماچی افزود: موسسه جوانان خیّر از ابتدا فعالیت خود را بر مبنای قانون بانکداری اسلامی شروع كرده است و فعالیت‌های خود را بر اساس احکام شرعی انجام می‌دهد که این امر اعتماد بیشتر مردم به این موسسه را در پی داشته است.

وی در این دیدار ضمن تجلیل از خدمات موسسه جوانان خیّر در استان و سطح کشور اظهار كرد: فعالیت موسسه جوانان خیّر دارای ابعاد مختلفی است و خدمت به خلق خداست و این عمل عبادت بالایی به شمار می‌آید و مردم خاطرات خوشی از فعالیت‌های این موسسه دارند.

عضو شورای شهر تبریز ادامه داد: کار شما کارکنان خدوم و زحمتکش موسسه قرض‌الحسنه جوانان خیّر کار ارزشمندی است و خداوند هم کمک خواهد كرد تا فرهنگ قرض‌الحسنه در سطح جامعه بیش از این گسترش یابد.
وی تصریح كرد: گره‌گشایی از کار مومن دارای فضایل بسیاری است که ثواب آن از طواف خانه خدا بالاتر است.
استاد خاماچی وجه تمایز موسسه قرض‌الحسنه جوانان خیّر را با سایر بانک‌ها بروکراسی اداری برشمرد و با اشاره به گستردگی و حجم بالای خدمات ارائه شده در موسسه یکی از دلایل آن را کم بودن بروکراسی اداری در این مجموعه دانست.

------------------------------------------------


 

نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی :

 موسسه قرض‌الحسنه جوانان خیّر سابقه‌ای درخشان و خدمات ماند

نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی گفت: موسسه قرض‌الحسنه جوانان خیّر سابقه‌ای درخشان و خدمات ماندگاری دارد که انشاءا... با حمایت همه مسوولین در سال‌های آینده هم این فعالیت‌ها ادامه داشته باشد.

سید کاظم موسوی در دیدار با کارکنان موسسه جوانان خیّردر استان اردبیل با بیان اینکه با شرایط اقتصادی کنونی امید است كارگشایی بیشتری در امورات مردم انجام شود، بیان كرد: فلسفه قرض‌الحسنه در اسلام گره‌گشایی و برطرف كردن موانع و مشكلات مالی مردم است.

نمایند مردم اردبیل با بیان اینکه موسسه قرض‌الحسنه جوانان خیّر همچون گذشته با قدرت در حال پیشرفت است گفت: گسترش فعالیت‌های موسسه قرض‌الحسنه جوانان خیّر از جمله اقدامات مهمی است كه می‌تواند موجب ترویج و توسعه فرهنگ نیکوی قرض‌الحسنه در جامعه باشد.

وی گفت: درصورت گسترش فعالیت‌های موسسه جوانان خیّر در استان اردبیل، این موسسه می‌تواند نقش بزرگی را در مسیر توسعه استان اردبیل ایفا نماید.

 

 

------------------------------------------------

  امام جمعه شهرستان مرند:

 موسسه قرض‌الحسنه جوانان خیّر بهترین نمونه بانک‌داری اسلامی است

امام جمعه شهرستان مرند گفت: موسسه قرض‌الحسنه جوانان خیّر یک ظرفیت عظیم جهت توسعه و ترویج بانک‌داری اسلامی است.

 حجت‌الاسلام والمسلمین حاج‌آقا نعمت‌زاده با بیان این که تقریبا هیچ یک از موسسات پولی و بانکی کشور به اندازه موسسه قرض‌الحسنه جوانان خیّر در توسعه و ترویج بانک‌داری اسلامی و شعائر نیکوی دینی تاثیر‌گذار نبوده‌اند، افزود: این موسسه یکی از بهترین نمونه‌های امر بانک‌داری اسلامی است. وی که در میان اعضای مجمع امور صنفی شهرستان مرند سخن می‌گفت، تصریح کرد: اکنون فرصت بسیار مناسبی است تا بانک‌داری اسلامی در سطح عظیمی گسترش یابد و امروز موسسه قرض‌الحسنه جوانان خیّر باید به عنوان یک الگوی قابل قبول در سطح کشور درک شود. امام جمعه مرند با بیان اینكه استقرار موسسه قرض‌الحسنه جوانان خیّر در استان علی‌الخصوص شهرستان مرند برکات فراوانی برای مردم محروم به همراه داشته است، گفت: بر همه مسوولان نظام فرض است از این موسسه که در جهت اجرای احکام الهی گام برمی‌دارد حمایت نمایند.

 

رییس مجمع امر صنفی شهرستان مرند:

 فعالیت‌های خیر خواهانه موسسه قرض‌الحسنه جوانان خیّر ماندگار خواهد

رییس مجمع امور صنفی شهرستان مرند گفت: فعالیت‌های خیرخواهانه موسسه قرض‌الحسنه جوانان خیّر در طول تاریخ ماندگار خواهد بود.

 زنوزی فعالیت‌های موسسه قرض‌الحسنه جوانان خیّر را تلاشی بی‌نظیر و ماندگار در راستای شتاب روند توسعه سنت قرض‌الحسنه برشمرد و با اشاره به مهم‌ترین اقدامات موسسه در این بخش تصریح كرد: فعالیت‌ها و تلاش‌های موسسه قرض‌الحسنه جوانان خیّر در حمایت از محرومان جامعه و توجه ویژه به  برنامه‌های فرهنگی و دینی قابل تقدیر است.
وی که در میان اعضای مجمع امور صنفی شهرستان مرند سخن می گفت، افزود‌:  موسسه قرض‌الحسنه جوانان خیّر در سال‌های اخیر توجه زیادی به فعالیت‌های خیرخواهانه  داشته است و آثار آن در سطح جامعه بخوبی قابل مشاهده است.
زنوزی تاکید کرد: پیشرفت‌های این موسسه در سایه تدبیر و مدیریت مدیر عامل محترم و همکاری و مشارکت شهروندان میسر شده و حضور این موسسه در تمامی عرصه‌های خیر خواهانه باعث اعتماد مردم به این موسسه شده است.

 ------------------------------------------------

 امام جمعه شهرستان مرند :

 فعالیت های موسسه قرض الحسنه جوانان خیّردر راستای آموزه های دینی است

امام جمعه شهرستان مرند گفت: خدمت به مسلمین و اقشار محروم افتخاری بزرگ و مسئولیتی سنگین است که موسسه قرض الحسنه جوانان خیر به خوبی از عهده این کار بر آمده است.

 حجت الاسلام نعمت زاده با اعلام این مطلب افزود: خدمات رسانی به خلق و دستگیری از محرومان جامعه به مثابه عبادت خداوند است و موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر با پتانسیل بالای موجود به لحاظ مدیران کارآمد و متخصص و همچنین منابع مالی توانسته است در این راستا گام‌های بلندی بردارد. وی که در مراسم بهره برداری ازمسجد روستای میزاب از توابع شهرستان مرند سخن می گفت با اشاره به کمک موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر به احداث این مسجد گفت:مشاركت در ساخت و تكمیل مساجد از اعمال بسیار حسنه بوده كه رستگاری در دنیا و آخرت را به دنبال دارد. امام جمعه شهرستان مرند تصریح‌کرد:خدا می‌فرماید کسانی‌که به ساخت مسجد کمک می‌کنند ایمانشان بیشتر است ،لذا برای كسب ایمان قوی‌تر باید از مال دنیوی هزینه اماكن مورد عنایت خداوند مانند مساجد بكنیم.

 

 ------------------------------------------------

   نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی:

فعالیت های موسسه جوانان خیّر در امتداد تفکر دینی است

نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی گفت: فعالیت های خیرخواهانه موسسه قرض الحسنه جوانان خیّردر راستای تفکر اولیای خداست و این نشات گرفته از تفکر دینی است.

 ولی اسماعیلی، عضو كمیسیون فرهنگی مجلس در حاشیه بازدید از هفتمین نمایشگاه كتاب اردبیل با حضور در غرفه موسسه قرض‌الحسنه جوانان خیّر گفت: تاسیس چنین موسساتی از جمله اقدامات مهمی است كه ضمن تاكید بر موضوع فرهنگ نیکوی قرض الحسنه در مسیر رشد و بالندگی گام برمی‌دارد.

وی با اشاره به ظرفیت‌های استان اردبیل برای توسعه همه جانبه گفت: همگام با توسعه كشور در زمینه‌های مختلف، می‌بایست به مقولات فرهنگی و اجتماعی نیز بپردازیم و این نمایشگاه‌ فرصتی خوبی بودتا مردم با سنت نیکوی قرض‌الحسنه بیشتر آشنا شوند.نماینده مردم گرمی در ارزیابی خود از فعالیت‌های  موسسه قرض‌الحسنه جوانان خیّر گفت: به رغم استقبال خوبی كه مردم از این موسسه داشته‌اند، باید به رشد كیفی خدمات در كنار رشد كمی توجه خاصی داشت. وی ادامه داد: موسسه قرض‌الحسنه جوانان خیّر گام های بزرگی در رشد فرهنگی منطقه آذربایجان در زمینه ترویج قرض‌الحسنه برداشته است و هر چقدر فعالیت‌های این موسسه گسترش یابد ثمره و نتیجه آن نیز مطلوب خواهد بود.

 

  ------------------------------------------------

 

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل تاکید کرد:

 لزوم حمایت مسوولان از فعالیت‌های موسسه قرض‌الحسنه جوانان خیّر

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل در دیدار از غرفه موسسه قرض‌الحسنه جوانان خیّر در هفتمین نمایشگاه سراسری کتاب استان اردبیل خواستار حمایت همه جانبه مسوولان از فعالیت‌های موسسه قرض‌الحسنه جوانان خیّر شد.

حجت‌الاسلام ستوده در این دیدار با اشاره به اجرای بانکداری اسلامی در کشور گفت: بانکداری اسلامی یکی از خواسته‌های دیرینه مردم انقلابی ایران بود و امروز از این‌که می‌بینیم این امر با تلاش‌های شبانه‌روزی مسوولان موسسه قرض‌الحسنه جوانان خیّر در حال محقق شدن است خداوند را شاکریم.وی از مدیران موسسه قرض‌الحسنه جوانان خیّر به خاطر خدمات و تسهیلات قرض‌الحسنه ارائه شده  و فعالیت‌های خیرخواهانه تقدیر کرد و خواستار حمایت همه‌جانبه مسوولان از فعالیت‌های این موسسه شد.

وی تاکید کرد: خوشبختانه موسسه قرض‌الحسنه جوانان خیّر در اعتلای  فرهنگ قرض‌الحسنه  نقش محوری دارد از این‌رو سازمان تبلیغات اسلامی استان اردبیل آماده هر گونه همکاری با موسسه قرض‌الحسنه جوانان خیّر می‌باشد‌.

  

 ------------------------------------------------

 

امام جمعه خلخال:

موسسه قرض‌الحسنه جوانان خیّر نماد بانک‌داری اسلامی است

امام جمعه شهرستان خلخال در دیدار از غرفه موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر در هفتمین نمایشگاه سراسری کتاب استان اردبیل خواستار تسریع در افتتاح شعبه موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر در این شهرستان شد.

 حجت‌الاسلام شجاع امام جمعه شهرستان خلخال گفت: موسسه قرض‌الحسنه جوانان خیّر نماد بانک‌داری اسلامی است.
وی از فعالیت‌های خیرخواهانه موسسه قرض‌الحسنه جوانان خیّر به نیکی یاد کرد و افزود: امیدوارم اهتمام این موسسه  به امور خیّریه و دستگیری از محرومان  به عنوان الگو و سرمشق مورد توجه سایر موسسات هم قرار بگیرد.


وی در دیدار با مسوولان موسسه  قرض‌الحسنه جوانان خیّر در استان اردبیل خاطرنشان کرد:  موسسه قرض‌الحسنه جوانان خیّر در توسعه وترویج فرهنگ و معارف غنی اسلامی نقش بسزائی دارد و به همین جهت باید از توجه مدیران موسسه به این مقوله تقدیر کرد.

  

 ------------------------------------------------

 

مدیر حوزه علمیه خواهران الزهراء (س) تبریز:

موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر در سطح ملی اثرگذار است

موسسه قرض‌الحسنه جوانان خیّر یک موسسه مالی پرتوان است که با برخورداری از مدیران توانمند توانسته در سطح ملی تاثیرگذار باشد.

حجت‌الاسلام والمسلمین مسعود نیا، مدیر حوزه علمیه خواهران الزهراء (س) تبریز ازفعالیت‌های خیرخواهانه موسسه قرض‌الحسنه جوانان خیّر به عنوان باقیات صالحات یاد کرد و افزود: امید وارم اهتمام این موسسه  به امور خیّریه و دستگیری از محرومان  به عنوان باقیات صالحات در محضر ربوبی مقبول واقع شود.

وی در دیدار با مسوول اداره اطلاع‌رسانی و تبلیغات موسسه  قرض‌الحسنه جوانان خیّرخاطرنشان کرد:  کمک موسسه قرض‌الحسنه جوانان خیّربه توسعه حوزه‌های علمیه خصوصا «‌خواهران» درتوسعه و ترویج فرهنگ ومعارف غنی اسلامی تاثیربسزائی خواهد داشت و به همین جهت باید از توجه مدیران موسسه به این مقوله تقدیر کرد. 
  

 ------------------------------------------------

 

 مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان آذربایجان غربی اظهار داشت:

بانکداری اسلامی به برکت پیروزی انقلاب اسلامی به وجود آمده است

حجت الاسلام روح الله بیگی با اشاره به اجرای بانکداری اسلامی در کشور گفت: بانکداری اسلامی به برکت پیروزی انقلاب اسلامی به وجود آمده است.

وی از مدیران موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر به خاطر خدمات و تسهیلات قرض الحسنه ارائه شده  و فعالیت های خیرخواهانه تقدیر کرد و خواستار حمایت بیشتر از اقشار محروم و کم درآمد شد.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان آذربایجان غربی با بیان این مطلب که جریان موسسات مالی و اعتباری یک جریان فرهنگ ساز در کشور است گفت: جریان بانکی به غیر از آنکه آثار اقتصادی دارد باعث تولید فرهنگ نیز می شود.
وی همچنین تاکید کرد: خوشبختانه موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر در اعتلای  فرهنگ قرض الحسنه  نقش محوری دارد و در کنار این امر فعالیت های خیر خواهانه این موسسه قابل تقدیر است.

 

   ------------------------------------------------

 

 تقدیر امام جمعه شهرستان نقده از موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر

امام جمعه شهرستان نقده با ارسال لوح تقدیری از حمایت‌های موسسه قرض‌الحسنه جوانان خیّر در احداث ساختمان آموزشی حوزه علمیه امام صادق (ع) شهرستان نقده تقدیر و قدردانی کرد.

در این لوح تقدیر، خطاب به مدیر عامل موسسه قرض‌الحسنه جوانان خیّر آمده است: «احتراما با سپاس فراوان از همکاری و مساعدت حضرتعالی در امر احداث ساختمان آموزشی جدید حوزه علمیه امام صادق (ع) شهرستان نقده که در این برهه زمانی و مکانی حساس، افتخار نشر معارف اهل بیت (ع) و موجبات خشنودی حضرت ولی عصر (عج) را فراهم آورده است کمال تشکر و  قدردانی می‌شود».

در این لوح که به امضاء حجت‌الاسلام حیدری امام جمعه شهرستان نقده و همچنین مدیر حوزه علمیه امام صادق (ع) این شهرستان رسیده از فعالیت‌های خیرخواهانه موسسه قرض‌الحسنه جوانان خیّر به عنوان باقیات صالحات یادشده است.
امام جمعه شهرستان نقده تاکید کرده است «امید است اهتمامتان به این امر خیّر به عنوان باقیات صالحات در محضر ربوبی مقبول واقع شده و همواره تحت عنایات کریمانه درگاه احدیت باشید».

 
صفحه نخست
پروفایل مدیر وبلاگ
پست الکترونیک
آرشیو
عناوین مطالب وبلاگ
درباره وبلاگ
img src=" ->">
<-
پیوندهای روزانه
<-
آرشیو پیوندهای روزانه
نوشته های پیشین
<-ArchiveTitle->
آرشیو موضوعی
[cb:blog_category_name]
برچسب‌ها
<-TagName-> (<-TagCount->)
نویسندگان
محسن رضاپور
کد نظر سنجی : کد خبرنامه :
کد جستجو :
کد بازدید ها : امروز :
بازدید های امروز :
بازدید های دیروز :
كل مطالب :
كل نظرها :
كل بازدید ها :
پیوندها
[cb:link_text]
 

 RSS

POWERED BY
BLOGFA.COM